Binance’in CFO’su, finansman için Buffett’ın firmasıyla mı görüştü?

Photo of author

By admin

Değer yatırımcısı ve Bitcoin ( BTC ) meraklısı Mike Alfred, yakın zamanda kripto ticaret platformu Binance hakkında, “merkeziyetsiz” bir finans müdürüne (CFO) sahip olduğu ve onunla görüşmelerde olduğu da dahil olmak üzere bir dizi (şimdiye kadar doğrulanmamış) iddialarda bulundu. destek ve güvenilirlik için büyük yatırımcılar.

Binance’in CFO’su, finansman için Buffett’ın firmasıyla mı görüştü?

Alfred, “Binance’teki en eski yatırımcılardan biriyle yakından bağlantılı bir fon yöneticisi ” ile telefon görüşmesi yaptığını ve kendisine Binance’te CFO olarak hareket eden tek bir kişinin olmadığını söylediğini söyledi.

Bunun yerine, kripto borsasının Hazinesindeki 20’den fazla çalışandan oluşan bir grubun, kurucu ortağı ve CEO’su (CEO) Changpeng Zhao’nun “tek bir merkezi CFO istemediği” için “merkezi olmayan bir CFO” olarak hizmet ettiğini iddia ediyor.”

Warren Buffett Binance yatırımcısı mı?

Bunun da ötesinde Alfred, Binance’in “Warren Buffett’ın Berkshire Hathaway’i dahil olmak üzere potansiyel yeni ‘kilit taşı’ yatırımcılarla şirkete destek ve güvenilirlik sağlayacak bir hisse senedi turu hakkında aktif görüşmelerde bulunduğunu” iddia ediyor.

Ayrıca Alfred’e göre, CZ’nin şirketi de “1. kademe bir denetçiyle bir aydır” görüşmeler yapıyor ve 2022’nin son çeyreğinde 547 milyon dolarlık BNB yakarak Twitter’a 500 milyon dolar yatırım yaptı.

Bununla birlikte, CEO’su Buffett ve sağ kolu Charlie Munger’ın kripto konusundaki olumsuz duruşu göz önüne alındığında, Berkshire Hathaway’in Binance’i finanse etmekle asla ilgilenmeyeceğini düşünen bazı yorumcular tarafından açıklamaları küçümsenirken, diğerleri söz konusu telefon görüşmesinin gerçekleştiğinden bile şüphe duydu.

Bu arada, son araştırmalar, sektördeki işe alımların FTX’in çöküşü ve 2022’nin büyük bir kısmına hakim olan ayı piyasaları gibi aksiliklerden etkilenmeden devam etmesi nedeniyle, Binance’i 7.300 çalışandan oluşan bir ekiple kripto endüstrisindeki en büyük firma olarak sıraladı.

Şirket için olumlu sonuçlar, bir ekonomist ve tanınmış bir kripto eleştirmeni olan Nouriel Roubini’nin Abu Dabi Finans Haftası’nda sahnede Binance’in Birleşik Arap Emirlikleri’nde (BAE) faaliyet göstermesine izin verildiğine inanmadığını ifade ederek CEO’sunu eleştirmesinden bir ay sonra geldi.

BNB fiyat analizi

Basın zamanında, Binance Coin olarak da bilinen BNB, son 24 saatte %0,18 artışla ancak önceki yedi güne göre %2,08 düşüşle 246,04 $’dan el değiştiriyordu ve aylık kayıpları %17,31’e ulaştı. 23 Aralık’ta alınan veriler.

BNB 7 günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

39,36 milyar dolarlık piyasa değeriyle, en son CoinMarketCap verilerine göre Bitcoin, Ethereum ( ETH ), Tether ( USDT ) ve USD Coin’in ( USDC ) ardından bu göstergeye göre en büyük beşinci kripto para birimi konumunu elinde tutuyor.

Finbold’un daha önce bildirdiği gibi, teknik analiz (TA) göstergeleri Ekim ayından bu yana en uzun kayıp serisine rağmen olumlu bir tarihsel model gösterdiğinden, Binance’in yerel tokeninin yakın zamanda “2023’ün en iyi yatırımlarından biri” olarak lanse edildiğini belirtmekte fayda var.

Sorumluluk Reddi: Bu sitedeki içerikler yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

Yorum yapın

hivevape.com mcswizzlespuff.com vozol puff time